Kamery szpiegowskie

Kamera szpiegowska ukryta w guziku

NAGRYWA: FILMY, DŹWIĘK, ZDJĘCIA.

Kamera jest praktycznie nie do zdemaskowania – zapewnia największy stopień dyskrecji ! Rejestruje obraz z dźwiękiem w rozdzielczości 720×480 pikseli, może służyć również jako aparat fotograficzny lub dyktafon albo pamięć przenośna pendrive

KAMERA , KTÓREJ NIE POWSTYDZIŁBY SIĘ JAMES BOND!

Obiektyw tej miniaturowej kamery jest tak mały , że po zamontowaniu może uchodzić za guzik od koszuli , więc naprawdę trudno jest ją zdemaskować. Bardzo łatwy montaż oraz prosta obsługa umożliwia jej zastosowanie w wielu sytuacjach gdzie inne kamery stają się niepraktyczne lub łatwe do zdemaskowania.

To idealny sposób na dyskretną rejestrację rozmów i zdarzeń .

NIE DO WYKRYCIA !

Urządzenie może być wykorzystywane jako:

KAMERA SZPIEGOWSKA – kamera ma obiektyw o wielkości 1 mm oraz mikrofon co umożliwia nagrywanie obrazu o rozdzielczości 720 x 480 z dźwiękiem .
APARAT FOTOGRAFICZNY – pozwala na robienie zdjęć o rozdzielczości 2048 x 1536 – dyskretnie zrobisz zdjęcia dokumentów – każdy szczegół będzie czytelny . Możesz też zrobić zdjęcia nie przejmując się zakazami – nik nie domyśli się że pstrykasz fotki np. w muzeum
CZYTNIK KART PAMIĘCI – urządzenie posiada port kart pamięci micro SD / SDHC do 16 GB
PENDRIVE – PAMIĘĆ PRZENOŚNA – nagrania są zapisywane na karcie pamięci micro SD a kamerka po podłączeniu do komputera / laptopa poprzez wejście USB jest widoczny jako dodatkowy dysk
DYKTAFON- wbudowany w urządzeniu mikrofon pozwala na nagrywanie dźwięku
WYMIENNA PAMIĘĆ – to ogromna zaleta urządzenia. Po nagraniu możesz wyjąć kartę pamięci ( urządzenie posiada port na karty micro SD ) i ukryć w miejscu dla nikogo niedostępnym – nie musisz obawiać się że twoje dane znikną z dysku komputera lub niepowołane osoby będą miały dostęp do twoich materiałów.
Nagrasz wszystko co tylko zechcesz – wykład na uczelni , rozmowę nieuczciwych pracowników, obraźliwe komentarze sąsiadów , nieuczciwego pracodawcę – osoby nagrywane nie domyśla się niczego ?

Kamera jest wyposażona w duże przełączniki dzięki , którym włączanie funkcji kamery jest bardzo wygodne . Kamerka idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji, nawet najmniej oczekiwanej .

Z takim narzędziem mogą być Państwo pewni , że gdy przyjdzie potrzeba będzie ona zawsze gotowa a prosta i intuicyjna obsługa nie sprawi nikomu najmniejszego problemu .

Kamery szpiegowskie