Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy Experto

Posiada szeroki zakres usług wywiadu gospodarczego. Podejmujemy się jednorazowego sprawdzenia wskazanego podmiotu gospodarczego, jak i długoterminowego śledzenia działalności firm konkurencyjnych.

 

Zakres usług wywiadowczych obejmują:

-ustalenie danych kluczowych kontrahentów

-identyfikację strategiczną partnerów

-monitoring udziału konkurencji w przetargach i zamówieniach publicznych

-wywiad środowiskowy

-ustalenie powiązań kapitałowych, określenie ewentualnego zadłużenia

-wykrywanie konfliktów prawnych.

Przeprowadzenie wywiadu gospodarczego ma na celu przede wszystkim ochronę przed nieuczciwymi bądź niewypłacalnymi partnerami. Wykorzystując odpowiednie metody techniki operacyjne, w sposób dyskretny jesteśmy w stanie sprawdzić wiarygodność kontrahenta. Informacje, które przekazujemy naszym klientom, pochodzą zarówno ze źródeł ogólnodostępnych, jak i takich, do których dotrzeć mogą tylko licencjonowani detektywi. Materiał dostarczony przez Experto w ramach usługi wywiadu gospodarczego jest zawsze rzetelnie sprawdzony przez współpracujących z nami specjalistów.

Kontrola autentycznego stanu konkretnego przedsiębiorcy czy organizacji polega na potwierdzeniu jego płynności finansowej i wiarygodności płatniczej, sprawdzeniu praw własności do nieruchomości, a także rzetelności w wywiązywaniu się z przyjętych zobowiązań handlowych. Wywiadownia gospodarcza Experto, której siedziba jest w Suwałkach, bada także opinie o danej firmie i przeprowadza rozmowy z pracownikami lub partnerami biznesowymi sprawdzanego przedsiębiorstwa.

Efektem tego typu działań jest dokładny raport zawierający dane takie jak: kondycja danej firmy, historia jej działalności na rynku, powiązania kadry zarządzającej. Dzięki tym informacjom można z dużą pewnością określić stopień wiarygodności potencjalnego klienta biznesowego.

Wywiad gospodarczy